| GabryeluL a întrebat:

Care telefon este mai bun (se misca mai bine, rezistent) : Microsoft Lumia 435 sau 532? Intreb pe cei care poseda unul din telefoane!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Sunt 532 are o camera mai buna. Dar sunt aproape egale.
Daca nu ai cumparat inca unul, Te sfatuiesc sa nu cumperi nici unul. Cauta pe eMAG dupa criteriile astea. deoarece nu stiu ce buget ai sa iti recomand direct.
Display rezolutie minim 720x1080
2GB Ram - 1.5 Cel putin. La 1GB ai lag in jocuri mari iti merg doar cele micute.
8GB Stocare alegi doar daca ii poti pune card SD daca nu 16GB.
Bafta

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nici unul. Orice face Microsoft-ul sunt numai gunoaie la suprapreț, de la sisteme de operare, la limbaje de programare și inclusiv telefoane și accesorii pc.Succes