| Sooorin a întrebat:

Salut, cu ce program pot sa creez un video, deoarece am o melodie ( in BSplayer ) si o poza, si vreau sa le combin, ca sa pot pune pe yt, ma poate ajuta cineva? Am incercat dvd maker si nu merge, am incercat movie maker si nu merge... heelp me sad FUNDA

7 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Movie Maker merge, numai ca nu sti u sa-l folosesti.
Uite aici un tutorial
http://www.youtube.com/watch?v=1lVoDIDm5vw

| Sooorin explică (pentru DaftPunk):

Am xilisoft movie maker 6, si nu merge, imi arata sa trag item-urile acolo, si cand pun imaginea si melodia, nu merge, nu imi da voie, imi da voie decat un video sa pun atat sad

| redfrog91 a răspuns:

Windows Movie Maker

| Alexutuul a răspuns:

Windows Movie Maker pls FUNDA!

| Misako a răspuns:

Pe langa Movie Maker, poti incerca si Camtasia Studio 7, o sa-ti dai seama usor cum sa-l folosesti. Succes

| XyPHoO a răspuns:

Windows movie maker dar e cam slabut ori cum pentru ce vrei tu e bun