| TomyBrave2019 a întrebat:

Cum pot instala Microsoft Word și Power Point gratuit? Cei care mi-au instalat Windows-ul nu le-au instalat. Mulțumesc.

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti! Nu sunt gratuite. Instaleaza LibreOffice" http://bit.ly/2vjX1sp
Este gratuit!

| TomyBrave2019 explică (pentru Salontanul):

Am LibreOffice și e foarte buggy și nașpa. Dar cei care-ți instalează Windows-ul și alea cum fac?

| Salontanul a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Unii il cumpara, unii il fura. Nu-i legal sa-l instalezi fara bani. Cumpara-l de aici mai ieftin: http://bit.ly/2N81MOd

Bula
| Bula a răspuns:

Instaleaza-ti "Libre Office" sau "OpenOffice".
Ambele sunt gratuite si "stiu" mai mult si mai bine decat MS Office, gratuite.
Trebuie doar sa te obisnuiesti un pic cu diferentele.

| Wr3nch a răspuns:

E magie de internet si nu se poate mentiona aici pentru ca copyright. Ce versiune iti trebuie?

| TomyBrave2019 explică (pentru Wr3nch):

Păi ultima versiune am avut-o mereu. Dar cei care îți instalează Windows-ul și alea cum le instalează?

| Bizon95 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=alternative+gratis+la+microsoft+office

windows 8.1 si 10 sunt pe gratis pentru ca merg binemercic fara licenta, in schimb Office NU E
asa ca, tu si cel care ti-ar instala asa ceva ati face piraterie
iar aici nu o sa iti dea nimeni nici o solutie de piraterie... imi pare rau!

| danaieladaniela a răspuns:

La ce sa il instalezi cand poti sa iti faci o conta online pe internet gratuita

| Fisticel a răspuns:

Ai chiar acolo la Start daca te uiți mai atent