| 69CarpeDiem a întrebat:

De curand am cumparat o tableta si nu prind wireless in zona mea.
Am inteles ca unele persoane au un anumit program pe calculator care creeaza un host.
Am net prin modem de la romtelecom si nu am laptop.

Vreau un raspuns calumea, nu doar numele programului (Bzeek) pentru ca sigur pe asta il recomandati.

Răspuns Câştigător
| BitKode a răspuns:

Nu merge direct de pe calculator. Cumpara un router la 100 lei si iti bagi net prin cablu ca prin modem o sa mearga naspa. Daca vrei neaparat cumpara un router cu intrare usbwinking Cauta pe net si o sa gasesti!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asigurate sa ai instalatia buna a modemului wi-fi. Ai nevoie de un laptop sa configurezi modemul apoi iti va merge la tableta. Pedegeaba bagi wi-fi in actiune cu cablul ehternet daca nu e configurat.