| WhaTIDo a întrebat:

Salut,de curand fratele meu a primit o tableta Allview ax4nano,dar a bagat codul gresit de cateva ori si a blocat-o.Imi puteti spune va rog cum ii pot face hard reset?(am incercat buton power +volum -+)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta Factory Reset pe google. Scrii tipul tabletei tale +factory reset si te vei lamuri.

| TheImpaler a răspuns:

Power+ volumeup. tine-le apasate pana iti apare meniul "bios". acolo dai wipe data si wipe cache.

| TheImpaler a răspuns (pentru TheImpaler):

Trebuie sa mearga. poate n-ai apasat bine

| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Daca a apucat sa introduca un cont google, gmail, atunci ii poate trimite codul de resetare a parolei pe adesa de gmail, undeva trebuie sa apara pe ecranul tabletei aceasta optiune