| denis988 a întrebat:

E pe aici vreun programator sau cineva care sa stie sa faca softuri etc. care are timp si m-ar putea invata si pe mine?

6 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

La liceu numai programare nu se invata.

www.programmersworld.eu

Tutoriale in limba romana, despre programare si mai multe limbaje.

De asemenea, te pot ajuta la adresa kanghu_628 Y! M. Nu prea pot intra luna asta, dar te pot ajuta cu problema ta, desii nu te pot invata eu totul.

Răspuns utilizator avertizat
| Flaviucu a răspuns:

Nu o sa te invete nimeni, cand o sa mergi la liceu(daca estie deja pacat) du-te la un profil de mate info, o sa ivneti acolo lucruri esentiale cum sa faci un program. Iti poti cumpara si o carte...

| adrew a răspuns:

Desigur ca este, numai daca ai bani laughing

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Stie o prietena: da-mi add:simpatica_lola100@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat