| anonim_4396 a întrebat:

Ieri internetul imi mergea perfect, de dimineata mi se mai bloca, dar de la 10-11 merge foarte greu, daca vreau sa ma joc ceva sau sa caut ceva pe google/Youtube, stau mult sa se incarce. De cateva ore nu merge deloc. Care sunt posibilitatile pentru care imi merge asa? Nu ma prea descurc in zona asta despre wifi si toate astea.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Care sunt posibilitatile pentru care imi merge asa? " - pe scurt: fluctuații in trafic și funcționare. probabil acum s-a restabilit

| MmoooTtttt a răspuns (pentru sierra1):

A trecut o zi si tot asa, ba merge foarte greu ba deloc.