| товарищ a întrebat:

Doamne ce enervant! De astazi dimineata imi merge internetul foarte greu, cand dau pe new tab si selectez un site, imi ia cam 2-3 minute sa se incarce, dar pe site-ul respectiv merge foarte bine. De asemenea s-a mai intamplat ceva bizar, cand am dat pe AnimeKage mi-a aratam ceva ca plugin-ul nu merge, ceva de genul si ca trebuie sa-l inchid. Ieri mergea foarte bine. Vreau sa mentionez ca nu ma descurc prea bine la calculatoare si ma panichez, oare trebuie sa sterg ceva?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| marinsakalu a răspuns:

Am o inb ai net Cliknet (Romtelecom ) Daca da aceeasi problema o am si eu de vreo 3 zile big grin! Nuj care e cauza!

| товарищ explică (pentru marinsakalu):

Da, am Romtelecom Cliknet. Ai vreo solutie?

| marinsakalu a răspuns (pentru товарищ):

Nuj frate cel mai bine e sa suni la ei Numarul de contact pentru deranjamente, gratuit din orice retea (mobil + fix ) este: 0800.825.425 Sper ca te-am ajutat big grin!

| товарищ explică (pentru marinsakalu):

Pfft, cum sa-i sun eu ( copil fiind ), sa le raportez o problema banala? Sper ca se va rezolva, poate este o defectione pe comuna, in ce judet de aflii?

| marinsakalu a răspuns (pentru товарищ):

Sunt din Jud Vaslui si nu conteaza varsta ta ...doar sa i spui numele mamei tale sau al tatalui tau si a 2 zi va veni la tine acasa, sa vada ce cauzeaza aceasta problema!

| товарищ explică (pentru marinsakalu):

Dambovita, deci se pare ca e o problema doar la cativa utilizatori, sa speram ca va merge mai bine maine si deja am sters vreo 100-200 de poza care ma incurcau si nu s-a schimbat nimic, deci nu cred ca e calculatorul prea incarcat. Sau e reteaua incarcata, in fine.

| marinsakalu a răspuns (pentru товарищ):

K Bafta. daca vrei da si mie o funda la un raspuns big grin!

| товарищ explică (pentru marinsakalu):

Bafta si tie, dar tu ai sters ceva din cauza asta?

| marinsakalu a răspuns (pentru товарищ):

NU am sters nimic big grin!

| товарищ explică (pentru marinsakalu):

Acum imi merge bine, era doar reteaua incarcata, dar tie?