| ra1ntags a întrebat:

Salut happy is nou... si am intrat aicea de nevoie de ajutor happy ma seaca de la un timp pcu. Sa blocheaza de multe ori, in general cand ma joc. Ramane freeze ecranu si nu pot sa fac nimic. straight face. si la un moment dat sa aude un sunet al naibii de stressant cum sar repeta ceva. ceva ajutor va rog big grin

8 răspunsuri:
| TAZ_2382 a răspuns:

O solutie foarte folosita, nu stiu daca este asa si in cazul tau, reinstaleaza windows-ul sau foloseste un alte web explorer.

| Alexa_3478 a răspuns:

Formateaza. ti pc-ul.
Asa o sa vezi ca nu o sa mai ai nici o problema.
Succes!
Funda?:*

| Ionut a răspuns:

Mai taci! te plingi ca o baba... Arunca-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa reinstalezi windows-ul sau vezi daca e de la joc sa nu aibe cerintele prea mari ca eu asa pateam cu Gothic 3

| thereforyou a răspuns:

Reinstaleaza Windowsul.

| anitta92 a răspuns:

Esti muci nici limba romana nu o stii si mai pui si intrebari tampite
si nu stiu ce are pc-ul tau sfatul meu reinstaleaza-lwinking

| ra1ntags explică:

Pai uite asa. la orice windows care il pun ex:windows 7, xp sp 2, sp 3 la fel imi face. Oricum asa avea jocuri puternice sau slabe la fel. Si zic ca am pc destul de bun

| ra1ntags explică:

Am incercat sa formatez pcu si de cate ori cu mai multe windows-uri dar la fel orice windows as avea la fel face. Si pcu e destul de bun am 3 gb ram, 512 mb placa video, Intel pentium dual CPU, 2. 20GHZ... oricum de jocuri la fel ce joc as avea cred ca si la mario se blocheaza