| dragosbogdan001 a întrebat:

La un scoala am prezentat un proiect la istorie pe calculatorul unui coleg si am luat un virus de la el pe card. Am vrut sa sterg virusul asa ca am bagat cardul in calculator, am dat scan la card si a aparut ca am 2 troieni in fisiere. I-am sters si a aparut "Succesfully removed". Am scapat de ei de tot si definitiv?

3 răspunsuri:
| Roxana0599 a răspuns:

Formateaza cardul si e ok

| Jozsef_Demjen_1969 a răspuns:

Da ai scapat de el dar ar fi bine sa formatezi cardul

| dragosbogdan001 explică (pentru Jozsef_Demjen_1969):

Am sters tot ce parea in neregula manual apoi in afara de poze, imagini videouri si inregistrari sigur trebuie sters tot?