| JuLien a întrebat:

ma poate ajuta cineva sa decodez Nokia 2730? Am cautat cate ceva pe net, ca se pot decoda unele telefoane Nokia prin imei, cu un cod de deblocare. Si nu am reusit sa generez un cod corect.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe net vin coduri fara rost, magazinul de decodat e ultima solutie, pana la urma tot trebuie sa dai bani pe ceva.

| JuLien explică (pentru mgtow):

N-as putea sa le zic fara rost, ca am reusit sa decodez un Nokia cu un cod generat de pe net, dar la 2730 ma chinui de 2 zile si nu reusesc.

| mgtow a răspuns (pentru JuLien):

E un site care cere bani pentru generarea codurilor dar nu e din tara ta.