| slow0 a întrebat:

Niste prieteni si-au bagat ei like-uri pe facebook, spuneti-mi si mie niste programe bune.

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da si tu un search pe google dupa facebook like generator si o sa gasesti cu sutele.

| Kenwill a răspuns:

Dar de ce ai face asa ceva? Doar pentru placerea de a vedea ca ai 1.000 like-uri, desi tu ai doar 450 de prieteni?
Wake up people! De ce sunteti asa de copilarosi...lol

Răspuns utilizator avertizat
| Kenwill a răspuns (pentru remus1007):

IKR laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Kenwill a răspuns (pentru remus1007):

Pai dacool
Mai bine 0 ca minecool
Cel mai penibil e atunci cand cineva primeste ban sau ceva de genu ca au dat prea multe cereri la persoane cu care nu au vorbit in viata lor si se mai si lauda cu asta laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| Kenwill a răspuns (pentru remus1007):

Bleeeahhhhh!
da pai asa fac unii "buna esti fffffff faina eu am 20 de ani, bani mei pot cumpara masini pentru o fumi ca tine si toth ce vrea inimioara tha. vrei sane intanlim?" *greseli gramaticale cu intentie* laughing)

| Kenwill a răspuns (pentru remus1007):

De ce nu ma lasa TPU sa fiu mai prost cu gramatica mea?sad

Răspuns utilizator avertizat
| Kenwill a răspuns (pentru remus1007):

Macar unii care sunt prosti for real pot parea destepti O.o
CONSPIRACY!

Răspuns utilizator avertizat
| Kenwill a răspuns (pentru remus1007):

Da! De fapt noi este prostii!
"Pe internet toti destepti este" YODA o ziso pasta (de dinti) laughing)

| Kenwill a răspuns (pentru remus1007):

Deke nu pot scrie de fapt legat? grumble grumble gravel