| ionutz22 a întrebat:

Am cumparat un laptop acum cca 3 luni si azi am avut parte de o surpriza neplacuta: am incercat sa reinstalez windowsul (7) si nu merge. La partea aceea "setup is loading files" se restarteaza. Am incercat dupa mai multe windows-uri si acelasi rezultat. Mentionez ca windows 7 am instalat pe laptop, nu poate fi vorba ca nu e compatibil. Care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Memorii, hard disk...mai multe!

| ionutz22 explică (pentru K0sti):

La asta m-am gandit si eu, dar mi se pare aiurea deoarece laptop-ul e nou

| K0sti a răspuns (pentru ionutz22):

Ciudat! Ia intra aici sa vorbim: http://www.epasystems.ro/asistenta-it-online