| Emiiiii a întrebat:

Am internet de la Vodafone si problema este ca platesc internet de 100mb/s , dar nu se vede. Cand incerc sa downloadez ceva de 25 MB imi ia 30 min si nici la un clip pe youtube nu ma pot uita deoarece trebuie sa il las sa se incarce tot 30 de minute inainte de a-l viziona. Imi puteti spune cum pot scapa de aceasta problema?:S

2 răspunsuri:
| speşăl a răspuns:

Eu am de la Orange si am aceeasi problema ca tine, si e si scump.In fine, la tine e diferenta uriasa, depinde si de cat semnal ai acolo unde vrei tu sa il folosesti.Nu mai reinoi abonamentul data viitoare.

| Emiiiii explică (pentru speşăl):

Nu conteaza mi-am bagat Rds tongue mersi oricum