| MihaiWild901 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! De ce mi se deschide cmd ul singur sta cateva milisecunde apoi se inchide singur? Asta se intampla nu numai la pornirea pc ului dar de multe ori si in jocuri sau cand sunt in cv apare si dispare iar apoi aplicatia respectiva se da in bara! Am windows 10... o fi bug sau alt cv? Din cate am inteles multi au mai intampinat aceasta problema enervanta de altfel! Deci pur si simplu se reschide si se inchide singur!

Răspuns Câştigător
| rrrp a răspuns:

Cum a zis octav. ia

www.malwarebytes.com

free si da un scan. si scoate ce gaseste pup...

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Poate ai descarcat vreun program nedorit, sa aiba vreun virus ceva,

| iwefgOficiall a răspuns:

Salutare ai facut si tu niste modificari an setari la windows sa nu te mai vada windows ul ce faci.
Sau uitete an msconfig la tabul services daca ai vreunul suspect.

| MihaiWild901 explică (pentru iwefgOficiall):

Multumesc! O intrebare? Poate fi un bug sau malware?

| iwefgOficiall a răspuns (pentru MihaiWild901):

Poate fi un bug cauta Microsoft chat sa obtii suport poate te ajuta an legatura cu cmd ul.