| george2431 a întrebat:

am o mica problema...telefonul meu se conecteaza la orice retea de WI-FI si merge internetul pe el dar nu merge doar la wi-fi-ul de acasa,adica se conecteaza la retea dar doar atat,nu foloseste internetul cum face la celelalte, ce sa fac? mentionez ca alte device-uri nu au problema aceasta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus in zona de notificari e iconul cu wifi. tine apasat pe el 3 2 secunde. o sa gasesti toate retelele din apropriere, plus optiunea de a dezactiva conectarea automata

| george2431 explică (pentru anonim_4396):

Nu asta e idea.Problema e ca merge cu toate retele WI-FI in afara de cea de acasa si nu stiu de ce