| Ion_Cristian_1989 a întrebat:

am o o problema cu calculatorul, am trcecut de la Mozilla la Chrome si de la o vreme 4-5 zile imi merge greu, in special la filme (chiar la 360, 480)si la programele tv.Am windows sp 2, 1.3 gb ram.Multumesc.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Pai cum ai vrea sa mearga, daca tu ai trecut de la un browser mai putin pretentios, la unul care mananca mai multe resurse.e si normal sa-ti sacadeze. Treci inapoi pe mozila, sa fa-ti un mic upgrade la memoria ram +1gb.

Bft!