| victorfocs a întrebat:

Am o placa video MSI Radeon HD 6570 156 bit GDDR3 1 GB si cand am instalat-o mi s-a instalat si MSI Afterburner cu care pot face overclock dar nu stiu ce face, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Victor, ai o placa video ciudata, placa video cu 156 bit nu am auzit, felicitari. Sa faci overclock nu este bine, este foarte simplu, dar daca iti cedeaza chipul este treaba ta. Stiu ca parintii au bani, dar chiar asa, sa ii arunci?
Nu o sa vezi prea mare diferenta daca faci overclock, nu de la HD 6570.

Răspuns utilizator avertizat