| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. am un latpop Lenovo T520 cu windows 10 si cand intru in metin2ro se inchide si zice critical_process_died si sa imi bag ca nu avea nimic pana acum ce are ca ma scoate din toate saritele laughing pana acum merge si de ex daca intru pe alte metine merge sau daca intru pe alte jocuri deci ce poate sa aiba?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da un uptate la placa video, deja face de astea windows 10

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Am dat update la toate driver-ele si degeaba...

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dar ce s a intamplat ca acum cateva zile mergea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

In electronica totul are un motiv ceva ai facut

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu exista niciun program sa il scaneze de orice problema? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E ceva de ras?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Poate am apasat din greseala pe inca o )? doamne. stii ce te am intrebat sau doar vrei sa fii bagat in seama?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pa pa