| Streaja a întrebat:

am o problema cand aprind unitatea de la PC zgomotul acela se aude normal si vibreaza foarte foarte inceput abia o simt. Daca intru intru-un joc de exemplu Drive San Fansisco incepe si vibreaza foarte tare si se aude un zgomot ciudat, ea nu se incalzeste iar cand ies din joc functioneaza normal FUNDAA va rog putin ajutor

1 răspuns:
| Pingu69 a răspuns:

Curata ventilatorul si tine capacul de la unitate dat jos ca sa-i vina aer si suflo cu aer sa se curete de praf, mai ales la procesor. big grin