| geo9919 a întrebat:

am o problema cu dvd-urile... cand bag un dvd imi arata la Free space 0 Bytes. Total space 0 Bytes, din ce cauza e. ce pot sa fac? normal trebuia sa imi arata free space 4, 7 gb... dar nu stiu ce are va rog ajutati-ma dau funda. si vot

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Incearca cu mai multe si vezi daca iti spune acelasi lucru.
Sau chiar cu unul inregistrat, vezi spatiul disponibil si daca functioneaza.
S-ar putea ca DVD-ul sa fie defect, iar daca nu iti citeste DVD-uri inregistrate atunci e de la cititorul de disc.

| geo9919 explică (pentru zdrangoi):

Pff. am incercat cu ink 3 feluri de dvd dar tot la fel... imi arata 0 bytes

| gogυ a răspuns:

Dvd-urile nu sunt formatate din fabrica. Poti sa le inscriptionezi linistit.

| valintinvalic2011 a răspuns:

Ca de obicei asa arata la orice disc (tu ai te-ai uitat la multe discuri la memorie intr-un disc nu poti pune 4.7 fix ca de obicei mai putin uite pe un disc de 4.7 care ai ceva pe el de exemplu un windows de 3 gb asa vezi ca scrie 3 gb ocupati din 0 bit nu-ti fie frica nu este nimic cu discul

| Ionutturcea11 a răspuns:

Exista un CD sau un program Disk Cleaner care il poti lua de la linkul : http://sourceforge.net/......e/download
Sper ca te-am ajutat.
Funda? :x

| zdrangoi a răspuns (pentru Ionutturcea11):

Raspunsul tau nu are absolut nici o legatura cu intrebarea pusa.
Ce vrea sa curete PC-ul, discul C, D, E, etc?
Programul spus de tine asta face, sterge filele temporale, ustoricul web, etc.

| geo9919 explică:

Sa imi arate*. pardon.