| o0DarKneSs0o a întrebat:

am o problema si vreau sa ma ajutati

Deci de la un timp nu-mi mai apar iconitele acelea de la mess antivirus setari pentru sunet si toate acelea cand intrati intr-un program care are o iconita si o pune acolo.
M`am uitat in Task Manager si toate acele aplicatii cu acele iconite ruleaza(merg), tin cont ca am intrat si in Proprietes (am dat click dreapta pe bara de jos) si chestia cred eu ce`a mai rea si ce`a mai importanta e ca nu pot bifa sau debifa aceea casuta Hide inactive icons si acel Customize.
Am nevoie de un raspuns cat mai concret pentru ca nu vreau sa imi reinstalez windowsul. Va rog mult

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

Salut. Aici imi e cam greu. Pe messenger ar fi mai simplu.

6 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Scaneaza pc-ul cu un antivirus bun. Poate fi vorba de ceva virusei.

| ganutzu a răspuns:

Click dreapta pe bara de start, propietati, si vezi sa fie bifat show quick launch

| Vasybulan a răspuns (pentru ganutzu):

El se refera la iconitele din systray (system tray), nici decum la quick launch.

| o0DarKneSs0o explică (pentru Vasybulan):

Pai vasy ma poti ajuta cu ceva? big grin

| o0DarKneSs0o explică (pentru o0DarKneSs0o):

Uite idu meu ka_waii15 dar nu pot intra acum cred ca peste o luna sau cateva saptamana. ca plec si mna nu-s cand vin big grin

| Vasybulan a răspuns (pentru o0DarKneSs0o):

Salut. Aici imi e cam greu. Pe messenger ar fi mai simplu.

| Wallyka a răspuns:

N-are importanta daca se vad sau nu important e sa ruleze. eu am windows 7 si nici la mine nu se vede iconita pentru antivirus dar e mai bine nu mai consuma resurse, important e sa mearga nu sa tio arate.