| Emanuel_Duma_1996 a întrebat:

am o rugaminte daca ma poate ajuta cineva, vreau sa-mi cumpar un procesor Intel i5 si pentru asta trebuie sa-mi stric calculatorul, ce sau cum as putea sa fac sa para ca este stricat? Doar sa para, procesorul si placa de baza vreau sa le vand...am incercat sa inversez cablurile de alimentare,am pus in scurt butonul de prornile,am facut overclock fara a mari tensiunea(fail),bluescreen, nimic nu merge, alte idei? Va rog!

1 răspuns:
| MultiCore a răspuns:

Depinde, pe cine vrei să păcălești? (ce experiență are în domeniul IT)