| Marian_3693 a întrebat:

am o tableta Viva h10 si as vrea sa intalez niste aplicatii Apk+data in memoria interna dar nu merge tot timpul se intaleaza in cardul de memorie.Deci intrebare cum fac sa-l instalez direct in memoria interna?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca te referi la aplicatiile neautorizate care nu sunt luate din store, baga acel apk in memoria tabletei la stocare interna->android->obb si dai install de acolo.

| Marian_3693 explică (pentru Jipa95):

Am facut asa dar tot nu merge pot sa fac in alt fel

| Jipa95 a răspuns (pentru Marian_3693):

Pai atunci scoate cardul de memorie din tableta si da-i install tot pe card are sa se instaleze?

| Marian_3693 explică (pentru Jipa95):

Nu dar cand bag cardul incepe iar sa descarce ceva la joc si imi da failled