| anonim_4396 a întrebat:

am si eu cateva intrebari.

1)M-am apucat acum 2 saptamani sa invat limbajul de marcare HTML si XHTML stiu si ceva CSS dar si foarte putin PHP dupa ce reusesc sa le invat pe acestea destul de bine care credeti ca ar fi urmatorul limbaj pe care ar trebui sa il invat?

2)Vreau sa incep sa construiesc un site de la 0 imi recomandati niste firme de web host? P.S. Momentan vreau sa incep cu un subdomeniu

3) De unde se pot face rost de certificat developer in HTML?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. ideal mysql si js.
2. da un search pe net free hosting.
3. nu ai nevoie de asa ceva da stii meserie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Javascript
2. Mxhost
3. Nu ai nevoie de așa ceva.