| George_Fcdb_1996 a întrebat:

Salut TPU,am si eu mica problema,de ceva timp cand bag telefonul la incarcat nu il pot folosi in timp ce incarca pentru'ca imi ia comenzile aiurea si nu stiu ce ar putea cauza problema asta, tin sa mentionez ca incarcatorul e cel original

Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| CsDg_Ana_Maria_1993 a răspuns:

îl poţi încărca la USB să vezi dacă face aşa şi dacă face la fel, înseamnă că e ceva din telefon.

1 răspuns:
| George_Fcdb_1996 explică:

La USB nu face nimic incarca normal si pot umbla nestingherit. happy