| catta95 a întrebat:

scuzati categoria dar este important! am o nelamurire, mi-am cumparat un Nokia 5800 si se aude incet cand ma suna cineva! asa este telefonul sau? si nu gasesc unde pot intra sa reglez volumul! imi poate explica cineva pas cu pas? fundita :d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic telefonul.Vezi setarile volumului sau mareste-l cind te suna cineva.Numai bine.

1 răspuns:
| Alexandru_Manea_1998 a răspuns:

Nu este d ela telefon cand te suna cineva apasa pe butonul de marire a volumului si dac aeste unt elefon car enu are apasati pe butonul de inaintare pe sageata din sus laughing