| catta95 a întrebat:

am o nelamurire, mi-am cumparat un Nokia 5800 si se aude incet cand ma suna cineva! asa este telefonul sau? si nu gasesc unde pot intra sa reglez volumul! imi poate explica cineva pas cu pas? fundita :d

1 răspuns:
| Seroux a răspuns:

Pai poti sa verifici in setari la volum si sa vezi daca toate sunt la maxim si daca sunt atunci recomand aplicatia ZEDGE ringtones pe care o poti descaraca de pe magazin play gratis si cauti un ton care sa sune mai tare daca nici asa nu merge atunci nu iti mai ramane decat sa mergi cu telefonul inapoi si sa reclamezi aceasta problema care probabil este din cauza telefonului
Sper ca te-am ajutat