| cmbr a întrebat:

Am si eu o mare intrebare.Nu stiu ce sa aleg intre AMD FX X8 8350, 4000MHz, 16MB, socket AM3+, Box sau Procesor AMD FX-8350 4.0GHz box sau Procesor AMD FX-6300 3.5GHz box.Tin sa pricizez ca le folosesc pentru gaming.

Răspuns Câştigător
| supermari10 a răspuns:

Tin sa te anunt ca asta e cel mai bun AMD FX X8 8350, 4000MHz, 16MB, socket AM3+,crede-ma ca sunt innebunit dupa jocuri! Stiu la ce jocuri te referi....Si o sa-ti mearga.Depinde ce palca video ai poti sa imi spui? Funda?