| Danut_Danut_1998_advx a întrebat:

Am si eu o nedumerire vreau sa imi cumpar o tableta si nu stiu care sa aleg. Dispun doar de 700 lei asa ca am ales eu doua tablete dar vreau sa imi spuneti care este mai buna, prima este Asus Memo Pad HD 7 si a doua Allview Viva Q8. Am nevoie ca jocurile sa ruleze cursiv fara lag indiferent de marime sau complexitate.
Ast raspuns urgent! Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Si eu am stat si am meditat, iar cea de la Asus este perfecta pentru orice tip de aplicatii, mai ales de vizionat filme, videoclipuri si nu mai spun pentru jocuri. Ti-o recomand, pentru ca este destul de ieftina la ce firma mare este Asus. Bafta in alegerea a ce vrei tu, dar iti recomand Asus Memo pad, este geniala, arata si bestial!