| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema...am o tableta Evolio EvoTab 2 si as dori s-o reformatez..intrebare: daca reformatez voi pierde si aplicatii preinstalate(adica aplicatiile cu care a venit ea in cutie). fundahappy

Răspuns Câştigător
| MalinaH a răspuns:

Nu se vor sterge numai aplicatiile, melodiile si pozele care l-eai instalat tu.

| razv1 a răspuns (pentru MalinaH):

Nu stii nimic, nu se sterge nici o aplicatie preinstalata, dai factory reset si aplicatiile preinstalate raman, numai ca sunt un pic in urma, Dar RAMAN!

2 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor happy