| SkepT a întrebat:

Am si eu o problema.Cand vreau sa accesez youtube sau google imi apare asta:Serverul de la www.youtube.com nu poate fi găsit, deoarece căutarea DNS a eșuat. DNS este serviciul de rețea care translatează numele unui site web în adresa sa de internet. Această eroare este cel mai adesea cauzată de lipsa unei conexiuni la internet sau de o rețea greșit configurată. Aceasta poate fi, de asemenea, cauzată de un server DNS care nu răspunde sau de un firewall care împiedică Google Chrome să acceseze rețeaua.Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

E fixata corect data si ora?

| SkepT explică (pentru VladyXR):

Da, cred ca e ceva de la firewall si nu stiu cum sa il fac.

| Ioanna55 a răspuns:

Nu ai megabiti sau wireless happy, la mine cand imi apare asa e happy

| SkepT explică (pentru Ioanna55):

Bai frate imi pot sa intru pe orice altceva in afara de youtube si google.