| LoLMon a întrebat:

Am un laptop Acer si are incorporat o camera si un microfon! Problema este cu microfonul nu functioneaza!
Ce sa fac?
P.S. Firma este Crystal Eye

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start -> in run scrie -> dxdiag -> da click pe tabul Sound, fa un print screen si posteaza-l aici.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| LoLMon explică (pentru neluL):

Man am uitat sa precizez ca am windows 7 pe el scuze

| LoLMon explică (pentru neluL):

E windous xp

| LoLMon explică (pentru neluL):

E windous 7

| neluL a răspuns (pentru LoLMon):

Indiferent ce windows e -> Intra in Start -> in run scrie -> dxdiag -> da click pe tabul Sound, fa un print screen si posteaza-l aici.

| razvan05 a răspuns:

Probabil ca nu ai driver-ul pentru microfon instalat. Il poti descarca de pe net. bafta!winking

| LoLMon explică (pentru razvan05):

Nu exista am ancercat!