| sasflorin75 a întrebat:

Am un laptop Siemens si nu pot configura wirelesu.
Descarc driverele le instalez dar placa nu functioneaza este cu galben si semnu exclamari. Ce pot sa fac. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Da pe cablu iti merge? Acum scrii de pe el? Ia intra aici sa vorbim: http://www.epasystems.ro/asistenta-it-online/

10 răspunsuri:
| DiannaDi a răspuns:

Am avut aceeasi problema! Si am rezolvat-o cautand pe youtube! Scrie problema si vei gasi tutoriale si iti arata pas cu pas ce sa faci! Router eror sau chestii de genu poti cauta! Bafta!

| sasflorin75 explică (pentru DiannaDi):

Crede-ma am cautat si nimic care sa ma ajute. mss oricum.

| K0sti a răspuns:

Esti sigur ca sunt driverele care trebuie?

| sasflorin75 explică (pentru K0sti):

Da direct de la producator pagina oficiala suport Siemens

| K0sti a răspuns (pentru sasflorin75):

Vezi ca de obicei acelasi model de laptop, vine cu mai multe modele de placi de retea, implicit drivere! Asa ca...vezi daca e cel care trebuie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Kosty,pentru a prinde semnal de la wirelles, nu trebuie adaptor in usb?

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa te cifulesc? Ce intrebare e asta? Daca are placa wireless integrata ce sa faca cu stick-ul? sad
Aia cand nu are placa!

| sasflorin75 explică (pentru K0sti):

In primul rind tin sa-ti multumesc pentru ca incerci sa ma ajuti dar am luat in considerare si aspectul asta asa ca am incercat cu big grinRIVER GENIUS PROFESIONAL, SLIM DRIVER si tot aceeasi problema o am.

| sasflorin75 explică (pentru anonim_4396):

Da mai Kosti acum am un adaptor usb pentru a avea semnal wireles dar laptopul nu este asa vechi asa ca are in dotare wireles pe care nu il pot configura.Ce nu se intelege?

| K0sti a răspuns (pentru sasflorin75):

Da pe cablu iti merge? Acum scrii de pe el? Ia intra aici sa vorbim: http://www.epasystems.ro/asistenta-it-online/

| dia456 a răspuns:

Placa poate este defecta