| vitezomanul12 a întrebat:

am un modem de la digi net mobil de vreo 2-3 ani si dupa ce mi-am reinstalat windows-ul nu mi-l mai recunoaste, se instaleaza dar cand dau pe conectare in zice " Conectare esuata,, si in Device manager imi arata un semnul exclamari in fata lui. Ce pot face?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci slimdriver si scanezi cu el. Iti va agsi driverul care lipseste( asat inseamna semnul exclamarii) si dai pe download sa-l descarci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze scrisul, nici nu mi-am baut cafeauahappy Slimdriver este un program care detecteaza ce lipseste si downloadeaza exact ce iti trebuie.

| vitezomanul12 explică:

Ramon nu a mers.