| Vali2343242 a întrebat:

Am un monitor LED Philips si am observat de ceva zile ca a aparut in partea de sus o linie neagra de aproximativ 0, 2 cm. Nu este nici murdar pentru ca am curatat acolo si chiar am apasat un pic. Pot remedia cumva problema? Daca nu il pot returna? (am garantie, bon) E luat din Flanco... Help please sad

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai ce să i faci tu, ori e displayul ori sunt condensatori uscati, mergi cu el la un electronist, de unde esti?

| Vali2343242 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Prahova, intre Ploiesti si Bucuresti

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Vali2343242):

Gasesti si acolo electronisti

| George_Bolea_1999 a răspuns:

Cred ca e de la setarile de aranjare doar umbla putin pe la butoanele monitorului si regleazal big grin

| Vali2343242 explică (pentru George_Bolea_1999):

Ok, incerc

| Vali2343242 explică (pentru George_Bolea_1999):

N-a mers...

| George_Bolea_1999 a răspuns (pentru Vali2343242):

Ok atunci incearca sa schimbi rezolutia.
Aveam mai de mult un monitor incat rezolutia era asa de mica ca se vedea numai pe jumatate laughing