| AleXAlExAnDrU03 a întrebat:

Am un telefon Orange dabi si nu merge sa bag jocuri sau aplicati pe el, imi apare fisier necunoscut si nu merg instalate. Ce pot face? Funda + Vot. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| bz06kou a răspuns:

In meniu ai o de aia cu aplicatii dai pe ea si de acolo poti descarca jocuri, muzica, aplicatii...Altfel nu ai cum. Funda+Vot?

| Mocan_Octavian_1990 a răspuns:

Eu am Orange Dabi si iti spun ca am incercat foarte multe modalitati sa descarc aplicati si nu merg nu stiu de ce