| Anonimutza123 a întrebat:

happy am un telefon Utok, și în primele 2-3 luni eram super mulțumită de el, doar că de la o vreme camera nu focalizează decât uneori. De exemplu, acum o lunã si cv. Și nu exagerez, faceam poze si focaliza, apasam pe ecran, dar nu a mai focalizat, pana acum cateva ore, dar acum nu focalizeaza iar. Ce ar trb sa fac?

2 răspunsuri:
| No10 a răspuns:

Si eu am utok 451d nu am avut probleme cu el
, poate ai dezactivat blitzul din greseala de aia nu mere e un semn ca un tunet daca e taiat cu o linie atunci e dezactivat, trebuie activat, daca nu e asta posibil sa fie stricat ceva la el, daca ai garantie trimite-l de unde l-ai luat si il reparawinking!

| pekinezlovercute a răspuns:

Sa iti iei un alt telefonbig grin