| AdiClipota a întrebat:

Azi ma jucam CS iar cand am iesit rezolutia imi era schimbata din 1024 -720 in 800-600 dar la setari apare ca e pe 1024. E ceva bug? Cum il pot repara?

4 răspunsuri:
| AlexandruTeodor a răspuns:

Poti rezolva asta cu o reinstalare sau modifica din config-urile jocului. Banuiesc ca esti pe Steam, incearca sa-l reinstalezi.

| AdiClipota explică (pentru AlexandruTeodor):

Scuzati-ma, nu am explicat eu bine...mi-a ramas rezolutia la ecran nu doar in CS. Sunt pe 800-600 iar la rezolutie imi zice ca sunt pe 1024-768...

| AlexandruTeodor a răspuns (pentru AdiClipota):

Un restart la calculator happy Sau intra in panel la placa video video happy

| TheEyes a răspuns:

Salut.
Reinstaleaza cs-ul.
Are niste probleme o data la ceva timp.Nu trebuie sa iti faci griji.
Salut, Bafta.