| TntMan a întrebat:

Ce merita mai mult sa cumpar XBox 360? Sau PS3? De ce?

Răspuns Câştigător
| BuGaTy a răspuns:

Man PS3 e mai bun sa stii eu iti recomand PS3 ca are mai multa calitate... decat xboxu sa stii ca poti juca gta iv pe el big grin si alte jocuri Zupere... deci PS3 eu am ales deja tot asa eram nehotarat dar am vazut ca PS3 e mai bun ba omule e mai bun decat XBox 360 poti juca:
Assasin cred Gta iv etc jocuri foarte foarte tari ia-ti ma
PS3 e mai bun sa stiii
e mai bun decat xbox
360 eu till recomand
incearcal eu l-am incerat si e prea... belea

8 răspunsuri:
| LeAnonim1 a răspuns:

Ps3 e mai ieftin ti-l recomand

| Vladuthz a răspuns:

Xbox 360, deoarece de ps3 te plictisesti repede, am prieteni care au ps3 si nu mai au ce face cu el, si am prieteni care au xbox 360 si se joaca zilnic pe el

| vladutz_4736 a răspuns:

Xbox:
Are kinect
Ti-l poti moda pana in 100 de lei fara probleme
Toata lumea care are xbox se joaca zilnic pe el, fata de cei cu PS3 care se plictisesc repede, si am un prieten care le are pe ambele(bogat da-l dreku) si zice ca xbox-ul e de 10 ori mai bun, your choicewinkingDar eu zic xbox!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS3..motive
PS3 e produs Sony
xbox e produs Microsoft
Maneta ps3 e mult mai exact
Jocurile ps ps3 sunt mult mai misto
etc etc

| MrKid a răspuns:

Poi e cam asa dupa mine:
Pe xbox 360 e mult mai tare sa joci jocuri dar sunt scumpe.
Pe ps3 sunt mai ieftine dar nu sunt la fel de smechere.
Tu alegi.

| TntMan explică (pentru MrKid):

Eu zic ca si pe ps3 sunt jocuri smechere ca multe jocuri care se pot juca pe ps3
se pot joca si pe xbox 360.Nu e asa?

| ionutmystic a răspuns (pentru TntMan):

Stai linistit ca nu are dreptate deloc. Intr-adevar majoritatea jocurilor sunt pe ambele platforme, exvlusivitatile fac diferenta, adica God of War 3, Uncharted 3 vs Halo sau Gears of War. Daca ma pui sa aleg as zice fara sa ma gandesc God of war sau Uncharted, depinde care te prind pe tine mai bine.
Cauta pe net lista cu exclusivitatile pentru fiecare consola si decide-te.
Cat despre pretul jocurilor adevarul este ca cele pentru xbox sunt mai scumpe decat cele pentru PS3.
Si mai zicea cineva de Kinect, eu nu as da 500 de lei in plus ca sa pot sa sar ca nebunul in fata televizoruluihappy

| GaBY280 a răspuns:

Pai PS3 este mai scump decat Xbox 360 dar este mai bun si daca totusi cumperi Xbox 360 iti recomand sa te inetesezi de Xbox 360 Kinect