| adriandibosfcdb123 a întrebat:

Ce sa imi cumpar unitate pc gaming sau playstation 3?
Dau FUNDA celui mai explicit si complet raspuns.

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nu sunt pasionat de gaming dar am PS3.L-am cumparat pentru fiul meu, dar ma pun si eu, chiar imi face placere.Cred totusi ca un gaming adevarat se face cu un pc desktop asamblat special pentru asa ceva, bineinteles daca exista posibilitatea financiara pentru asa ceva.

| AdrenalinTm a răspuns:

Pai un ps 3 e 150 euro si un pc gaming e de la vreo 500 euro asa mai low decent
deci despre ce vb?
daca ai un pc ia-ti un ps3 de divertisment merita si mai nou gasesti si jocuri mai ieftine de cand au aparut magazinele online