| s1ge123 a întrebat:

Ce telefon sa imi iau cu abonament de trei luni? Eu am stransi doar 700 lei si nu vreau sa cheltuiesc mai mult. Vreau un telefon bun care sa ruleze jocuri din astea bune Real Racing 3 Fifa 2014, etc. Dau funda + vot! Telefonul mi-l iau pe 22. april. 2014. Multumesc!

4 răspunsuri:
| RaduDanut a răspuns:

Salut,eu iti recomand sa mai strangi niste bani si sa iti iei la liber un s3 sau un s4 mini de la eMag.Mi se pare mult mai convenabil si daca tot dai niste bani sa iti iei un telefon mai performant pe care iti merg toate jocurile si toate aplicatiile. :)
http://www.emag.ro/......E1GCTBBBM/
http://www.emag.ro/......DL2TCBBBM/
P.S.- S4 MINI este mai performant decat S3 pentru ca este de generatie mai noua si are un procesor de o generatie mai noua(chiar daca este dual core merg toate jocurile pe el)

| s1ge123 explică (pentru RaduDanut):

Imi pare rau dar nu pot cheltui mai mult de 700 de lei.

| RaduDanut a răspuns (pentru s1ge123):

Atunci ia unul dintre ele la abonament happy

| Bya2002 a răspuns:

Eu am samsunga galaxy mini 2. acum costa 500 de lei.este foarte bun il am de doi ani si nu am probleme cu el.merg foarte multe jocuri pe el..eu ti-l recomand