| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot incarca un film (de 2 ore) pe youtube? Dau funda! Multumesc. *-*

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Da-i click aici: www.youtube.com/yt/creators/creator-benefits.html si mai jos ai "Verify your channel" dai click pe el si il verifici. Pe urma poti incarca clipul.

ATENTIE: Daca nu detii drepturile sau daca nu esti autorul acelui film, youtube ti-l va sterge automat sau in cateva saptamani.

| xXAlphaXx a răspuns:

Nu poti, deoarece intervin drepturile de autor si te vor obliga sa stergi filmul sau chiar iti pot inchide canalul!

| valexandru20 a răspuns:

Hei TPU! De unde pot descarca Fast and Furious 7 si alte filme VA ROG URGENT!

| Vladut2000L a răspuns (pentru valexandru20):

Kickass

| XxXLoL1xXx a răspuns (pentru valexandru20):

De ce intrebi asta aici?