| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac un soft? Trebuie sa am experienta JavaScript, C++?, Cine imi poate explica pasi, va avea funda...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Soft e un cuvant atat de vast... trebuie sa stii programare, cu limbajul te adaptezi in functie de ce vrei sa iasa

| GreenVegas a răspuns:

Ma, tu trezesti asa dintr-o data că vrei sa fii programator? laughing
Crezi ca ii asa usor? Ca sa iti dai sema ce inseamna sa programezi du-te si uitate pe youtube la niste video-uri.
Si daca vrei sa te faci programator incepe sa inveti matematica laughing) Have fun.