| Serban_Lucian_2000 a întrebat:

Cum se poate pune muzică pe un CD de 512 mb, care are deja muzică pe el? Aștept răspunsuri, dau fundița.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

CD-ul nu se poate formata.
Se pot sterge si re-scrie doar discurile RW (re-eritable, re-inscriilibile), dar sunt mai lente si mai scumpe.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Numai atunci, daca sesiunea de scriere anterioara nu a fost inchisa.
In caz contrar, doar daca scrii un CD nou, copiind pe el toate materialele dorite.

| Serban_Lucian_2000 explică (pentru Bula):

Si nu pot formata CD-ul si dupa pune iar muzica? Cum fac sa il formatez si sa pun?

| Bula a răspuns (pentru Serban_Lucian_2000):

CD-ul nu se poate formata.
Se pot sterge si re-scrie doar discurile RW (re-eritable, re-inscriilibile), dar sunt mai lente si mai scumpe.