| NoNameMyName a întrebat:

Daca am Windows fără licență și vreau să cumpăr o cheiță de Windows 10 cu licență... Pot să-l activez pe al meu sau trebuie să-l instalez iar de la capăt? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Robby_Robert_1996 a răspuns:

Nu trebuie sa îl instalezi din nou dacă îți cumperi licență pentru versiunea de Windows pe care o ai. (dacă tu ai Windows 10 pro și îți cumperi Windows 10 Home va trebui sa îți reinstalezi Windows-ul cu versiunea de Windows pe care ai cumpărat-o)