| DaVinci123 a întrebat:

de ce cand intru pe o pagina de facebook imi apare asta : The link you followed may have expired, or the page may only be visible to an audience you're not in. Inainte mergea sa intru sa ma uit sa vad ce a postat.
Ajutor? Dau funita.

Răspuns Câştigător
| Alina49335 a răspuns:

Pai,sunt 2 posibilitati:

1.Persoana/Pagina a schimbat postarea, nu mai este vizibila pentru toti uitilizatorii ci pentru o parte din ei (si tu nu faci parte de acolo);

2.A sters postarea sau a fost raportata de mai multe ori;

*Roaga un prieten sa verifice daca el poate vedea ce este postat si daca da, roaga-l sa faca un screenshot*.

Succes:*

| DaVinci123 explică (pentru Alina49335):

Pai lui ii merge dar trebuie sa dau join la un event si share la un afist pentru a castiga un voucher de 50 de lei pentru un club si nu pot.

| Alina49335 a răspuns (pentru DaVinci123):

Poate ca eventul s-a anulat.

| DaVinci123 explică (pentru Alina49335):

Nup.