| ssaabbiinn a întrebat:

De ce imi merg greu jocurile si PC-ul? Am calculatorul de aprox. 6 ani. O fi de la placa video?

Răspuns Câştigător
| StreetZm a răspuns:

Salut,eu cred ca in primul rind este si pc vechi dar si dela placa video, si RAM daca nai placa video si RAM puternic atunci si pc merge mai greu, la fel si jocurile

| ssaabbiinn explică (pentru StreetZm):

Vrei sa vezi ce proceros, ram, etc. am?

| ssaabbiinn explică (pentru ssaabbiinn):

Procesor

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai daca vrei sa rulezi jocurile in ziua de astazi pe acel pc, normal ca iti merge greu. Joaca-te si tu ce era lansat acum 6 ani in materie de gaming.

| g00dmorning a răspuns:

Reabuie sa schimbi calculatorul probabil. Eu am unul de 5 ani si merge destul de greu.