| AndreiMardi a întrebat:

In curand imi voi lua un PC nou. Problema este ca eu vreau sa il pun pe masa, insa nu am destul loc. Alta masa nu vreau sa imi achizitionez. Cum fac sa imi pot pune pc-ul pe birou fiindca este RGB si imi place foarte mult design-ul. Stiu ca pare imposibil dar poate gaseste cineva vreo idee sau poate cineva tot a trecut prin asta.
P.S am incercat sa optez pentru alta carcasa dar nu imi plac chestiile micute.
La ce categorie oare se incadreaza?
FUNDĂ?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa spui "IN curand" insemanad ca vei cumpara ceva intr-un viitor foarte apropiat.
"DE curand" inseamna ca deja ai cumparat, foarte recent.
Daca nu ai loc pe masa pentru ditamai cutia, pui alaturi un dulap sau un scaun si-l asezi pe una din ele.

Întrebarea asta o poti pune la "conversatii".

| PainTech a răspuns:

1. Il pui dupa monitor daca masa e suficient de lata.
2. Mai pui o masuta mica langa.

| AndreiMardi explică:

In curand* nu "de curant" greseala mea