| Ford a întrebat:

Decurand am vrut sa downloadez ceva dar m-am oprit cand am vazut ca zicea avastu ca are un virus. Dar totusi in task manager / process imi arata o operatie noua uzzr sau ceva de genu(pe care am inchis-o). Acuma cand intru in messenger nu se mai vede ce scriu sa ce mi se scrie.(nici macar offlineurile)Am instalat si am dezinstalat messenger-ul dar degeaba tot la fel. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Scaneaza-ti compul pe kaspersky online scaner! Este un mic virusel care se transmite de ceva vreme pe la toate lumile!

3 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Alt antivirus ar fi ideal avastu nu e bun straight face ia sa vedem cate programe o sa ti se mai strice din pc. sau stai tuh nu o sa mai ai windous straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te sinucizi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in ori ce caz puteai sa-i spui fetei aleia care te astepta sai dai un raspuns ca ieshi de pe mess sad daca l-ai facut...